Jevgenijus (33 m. Vilnius)
Is it getting better or you feel the same?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (18 nuotraukų)

Anketos statistika
Surinkti taškai:849
Atsakomumas:95%
Apsilankymų skaičius:1171
Paskutinį kartą lankėsi:2019.06.17 22:00
Anketa sukurta:2017.12.15 22:38
Anketa atnaujinta:2019.06.17 22:05
Panašios anketos
Anketos numeris: 1061085 Netinkama anketa
Vardas:Jevgenijus
Amžius:33 m.
Ūgis:192 cm
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (12)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Testas parode, kad esu ENTP. Smalsumas ir pazinimo dziaugsmas veda mane gyvenimo keliu, besimegavimas tuo ka darau skatina mane siekti savo galimybiu ribas, o jas pasiekus jas perzengti ir isplesti. Mintys padeda matyti pozityvius dalykus vykstancius aplink, nesureiksminti problemu, o koncentruotis ties ju sprendimu. Su pasauliu nekovoju, keisti jo irgi nesiruosiu, nes jis tobulas. Apie ka galvoji tas ir ivyksta, tad neapsimoka galvoti apie fobijas. I refuce to believe the magic is dead :::001
Reikalavimai partneriui:
Tell me something girl are you happy in this modern world? Or do you want more? Vienintelis pastovus dalykas siame pasaulyje yra pasikeitimas, tad butu saunu jei nebijotum viena diena pabusti kitokiame pasaulyje. So wake me when its over.
Hobis, pomėgiai:
Puoseleju jegos kulta. Stiprinu valia, lavinu kuna, bandau atsikratyti visko kas stabdo, visi anketoje parasyti zodziai galioja tik siam momentui ir dauguma ju bus pamirsta rytoj, nes kiekviena diena kaip papildomas aukstas mano gyvenimo dangoraizio statyboje - tikrai nepamenu kas buvo pirmame aukste budamas 33*365 aukste, as net nepamenu ka valgiau praeita penktadieni pietums !
Knyga, filmas:
Gyvenimas kaip knyga, kuria niekad iki galo neperskaityti, o skaityti as dar mokaus. Filmai visi kartojas, kiti personazai, bet siuzetas tas pats.
Muzika:
Lake of tears, Paradise lost, Metallica, Bon Jovi, Aviators, The station, Siela, HIM, Manowar, Audiosalve, Linkin Park, Red Hot, Scorpions, Nickelback, Green day, Guns n Roses, David Guetta, Placebo ir dar daug kitos kurios neklausiau.
Sporto šaka:
Dviraciu per miskus, kojom per laukus, rankom per maisus, smegenim per pasaulio platybes.
Gyvenimo šūkis:
Relax, Take your time And you will find Infinity. The time goes by So naturally While you receive Infinity!
Juokingiausias nuotykis:
Viena grazia diena suzinojau, kad Zeme turi pakrasti, bet nuo jo neimanoma nukristi, nieks nezino kas yra gyvenimas, bet apsidairius aplinkui susidaro vaizdas, kad dauguma baige gerus aktorystes kursus ir yra pakeliui link laimes, bet jei paklausti kas tai, pasirodo, kad kiekvienam tai savo ismyslas, savo vejai galvoje. Zmones patys sau sukuria nepasiekiamas arba lengvai pasiekiamus tikslus ir eina link ju daug ilgiau, nei dziaugiasi juos pasieke, veliau kuria naujus, sudetingesnius ir vel eina kaip basom kojom per stiklus. Tiesiog ne gyvenimas, o rojus cia kazkoks. Laime netureti tikslo, nelaime ji tureti. Laime ieskoti tiksla, arba jo neieskoti. Laime nezinioje, laime atradime. Laime cia ir dabar, laime suprasti save ir realizuoti savo mintis tikroveje nesitikint uz tai gauti cukierka.
Dar šis tas:
https://www.youtube.com/watch?v=iIi6OcbdeTE
Anketos informacija
Vardas:Jevgenijus
Slapyvardis:GeraBuss
Amžius:33 m.
Zodiakas:Vandenis
Vietovė:Vilnius
Statusas:Laisvas
Vaikai:Neturiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Ieškau merginos
Norai:Susirašinėti
Kartu leisti laisvalaikį
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų, Kita
Išsilavinimas:Bakalauras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:192 cm
Svoris:70 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi, Tiesūs ir ilgi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
83%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
90%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
45%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
68%
Anketos komentarai
Nėra komentarų